Alle 600+ professionals stellen zich graag aan je voor.

Han de Bijl

Assistent Accountancy & Advies

+31 (0)73 528 77 77 han.bijl@hlb-wvdb.nl
LinkedIn

Rémon Bloemen

Belastingadviseur

+31 (0)438 80 04 00 remon.bloemen@hlb-wvdb.nl
LinkedIn

drs. Jean Bloemers RA

Partner - Accountancy & Advies

+31 (0)492 36 12 48 jean.bloemers@hlb-wvdb.nl
LinkedIn

Dorette Boelens - van den Boogaart

Salaris Professional

+31 (0)402 21 58 05 dorette.boelens@hlb-wvdb.nl
LinkedIn

Lars Boelens

Assistent Accountancy & Advies

+31 (0)73 547 49 47 lars.boelens@hlb-wvdb.nl
LinkedIn

Rudi den Boer

Opdrachtmanager Accountancy & Advies

+31 (0)402 21 58 05 rudi.boer@hlb-wvdb.nl

Imke Bogers

Salaris Professional

+31 (0)416 33 05 05 imke.bogers@hlb-wvdb.nl
LinkedIn

Patricia van Bokkem

HR Specialist

+31 (0)402 21 58 05 patricia.bokkem@hlb-wvdb.nl
LinkedIn

Noëlle van Bommel

Assistent Accountant Audit

+31 (0)438 80 04 00 noelle.bommel@hlb-wvdb.nl
LinkedIn

Ton Bongers

Salaris Professional

+31 (0)402 21 58 05 ton.bongers@hlb-wvdb.nl
LinkedIn

Jeroen Bongers

Assistent Accountancy & Advies

+31 (0)73 547 49 47 jeroen.bongers@hlb-wvdb.nl
LinkedIn

Anne van den Boom AA

Manager Accountancy & Advies

+31 (0)73 528 77 77 anne.boom@hlb-wvdb.nl
LinkedIn
Neem contact op met HLB Witlox Van den Boomen.

Stel je vraag.
Welke dan ook.

Zit je met een ondernemersvraag? Heb je een specifieke opdracht of wil je gewoon even sparren? Wij staan voor je klaar.