Alle 600+ professionals stellen zich graag aan je voor.

Ad Verhoeven RA

Partner - Accountancy & Advies

+31 (0)402 21 58 05 ad.verhoeven@hlb-wvdb.nl
LinkedIn

Adri Vervoort

Medewerker Financiele Administratie

+31 (0)402 21 58 05 adri.vervoort@hlb-wvdb.nl
LinkedIn

Aloys Schepens AA

Manager Accountancy & Advies

+31 (0)402 21 58 05 aloys.schepens@hlb-wvdb.nl
LinkedIn

Amanda Büthker AA

Opdrachtmanager Accountancy & Advies

+31 (0)73 528 77 77 amanda.buthker@hlb-wvdb.nl
LinkedIn

Amber van Brug

Assistent Accountancy & Advies

+31 (0)73 547 49 47 amber.brug@hlb-wvdb.nl
LinkedIn

An Harinck

Assistent Accountant Audit

+31 (0)402 21 58 05 an.harinck@hlb-wvdb.nl
LinkedIn

Andrew Verhoeven

Assistent Accountant Audit

+31 (0)73 547 49 47 andrew.verhoeven@hlb-wvdb.nl
LinkedIn

Andries Zwart LLM

Belastingadviseur

+31 (0)402 21 58 05 andries.zwart@hlb-wvdb.nl
LinkedIn

Angela Derksen

Support Medewerker

+31 (0)73 528 77 77 angela.derksen@hlb-wvdb.nl
LinkedIn

Ania Spoor - Romanczuk RPP RSa

HR-/Salaris Analist

+31 (0)162 32 20 00 ania.spoor@hlb-wvdb.nl
LinkedIn

Anita Roomer - Cizevska

Financial Professional

+31 (0)416 33 05 05 anita.roomer@hlb-wvdb.nl
LinkedIn

Anja van den Meerendonk - Verbruggen

Management Assistent

+31 (0)416 33 05 05 anja.meerendonk@hlb-wvdb.nl
LinkedIn
Neem contact op met HLB Witlox Van den Boomen.

Stel je vraag.
Welke dan ook.

Zit je met een ondernemersvraag? Heb je een specifieke opdracht of wil je gewoon even sparren? Wij staan voor je klaar.