Alle 600+ professionals stellen zich graag aan je voor.

mr. Pedro van den Abbeele

Expert Belastingadvies

+31 (0)40 21 58 05 pedro.abbeele@hlb-wvdb.nl

drs. Freek van Agt

Partner - Belastingadvies

+31 (0)402 21 58 05 freek.agt@hlb-wvdb.nl
LinkedIn

drs. Tom van Beek RA

Partner - Accountancy & Advies

+31 (0)402 21 58 05 tom.beek@hlb-wvdb.nl
LinkedIn

Pieretta Beeke

Belastingadviseur

+31 (0)402 21 58 05 pieretta.beeke@hlb-wvdb.nl
LinkedIn

Ilse Bennenbroek

Assistent Accountant Audit

+31 (0)402 21 58 05 ilse.bennenbroek@hlb-wvdb.nl
LinkedIn

drs. Paul de Bie

Partner - Belastingadvies

+31 (0)402 21 58 05 paul.bie@hlb-wvdb.nl
LinkedIn

Raymond de Bie AA

Partner - Accountancy & Advies

+31 (0)402 21 58 05 raymond.bie@hlb-wvdb.nl
LinkedIn

Dorette Boelens - van den Boogaart

Salaris Professional

+31 (0)402 21 58 05 dorette.boelens@hlb-wvdb.nl
LinkedIn

Rudi den Boer

Opdrachtmanager Accountancy & Advies

+31 (0)402 21 58 05 rudi.boer@hlb-wvdb.nl

Patricia van Bokkem

HR Specialist

+31 (0)402 21 58 05 patricia.bokkem@hlb-wvdb.nl
LinkedIn

Ton Bongers

Salaris Professional

+31 (0)402 21 58 05 ton.bongers@hlb-wvdb.nl
LinkedIn
Neem contact op met HLB Witlox Van den Boomen.

Stel je vraag.
Welke dan ook.

Zit je met een ondernemersvraag? Heb je een specifieke opdracht of wil je gewoon even sparren? Wij staan voor je klaar.