Alle 600+ professionals stellen zich graag aan je voor.

Rémon Bloemen

Belastingadviseur

+31 (0)438 80 04 00 remon.bloemen@hlb-wvdb.nl
LinkedIn

Noëlle van Bommel

Assistent Accountant Audit

+31 (0)438 80 04 00 noelle.bommel@hlb-wvdb.nl
LinkedIn

Jeffrey van den Boom AA

Manager Accountancy & Advies

+31 (0)438 80 04 00 jeffrey.boom@hlb-wvdb.nl
LinkedIn

Ricky Buntinx

Assistent Accountancy & Advies

+31 (0)438 80 04 00 ricky.buntinx@hlb-wvdb.nl
LinkedIn

Nicole Cals

Management Assistent

+31 (0)438 80 04 00 nicole.cals@hlb-wvdb.nl

Mathijs Costongs RA

Opdrachtleider Audit

+31 (0)438 80 04 00 mathijs.costongs@hlb-wvdb.nl
LinkedIn

Cyriel Dautzenberg AA

Manager Audit

+31 (0)438 80 04 00 cyriel.dautzenberg@hlb-wvdb.nl
LinkedIn

Jurgen Dreessen

Opdrachtmanager Accountancy & Advies

+31 (0)438 80 04 00 jurgen.dreessen@hlb-wvdb.nl
LinkedIn

Guy Driessen MSc

Opdrachtmanager Accountancy & Advies

+31 (0)438 80 04 00 guy.driessen@hlb-wvdb.nl
LinkedIn

Wil Frijns RSa

Salaris Professional

+31 (0)438 80 04 00 wil.frijns@hlb-wvdb.nl

Anouk Gorissen - Brouwers

Assistent Accountancy & Advies

+31 (0)438 80 04 00 anouk.gorissen@hlb-wvdb.nl
LinkedIn

Karin Haesen

Financial Professional

+31 (0)438 80 04 00 karin.haesen@hlb-wvdb.nl
Neem contact op met HLB Witlox Van den Boomen.

Stel je vraag.
Welke dan ook.

Zit je met een ondernemersvraag? Heb je een specifieke opdracht of wil je gewoon even sparren? Wij staan voor je klaar.