Alle 600+ professionals stellen zich graag aan je voor.

Zoë Bertens - Memel

Support Medewerker

+31 (0)73 547 49 47 zoe.bertens@hlb-wvdb.nl

Lars Boelens

Assistent Accountancy & Advies

+31 (0)73 547 49 47 lars.boelens@hlb-wvdb.nl
LinkedIn

Jeroen Bongers

Assistent Accountancy & Advies

+31 (0)73 547 49 47 jeroen.bongers@hlb-wvdb.nl
LinkedIn

Amber van Brug

Assistent Accountancy & Advies

+31 (0)73 547 49 47 amber.brug@hlb-wvdb.nl
LinkedIn

Chantal van Brunschot MSc

Assistent Accountancy & Advies

+31 (0)73 547 49 47 chantal.brunschot@hlb-wvdb.nl
LinkedIn

Mark Daris

Aangiftemedewerker

+31 (0)73 547 49 47 mark.daris@hlb-wvdb.nl
LinkedIn

Sjack Das AA

Partner - Accountancy & Advies

+31 (0)73 547 49 47 sjack.das@hlb-wvdb.nl
LinkedIn

Cindy Fredrix MSc

Opdrachtleider Audit

+31 (0)73 547 49 47 cindy.fredrix@hlb-wvdb.nl
LinkedIn

Vera van Gestel BSc

Assistent Accountancy & Advies

+31 (0)73 547 49 47 vera.gestel@hlb-wvdb.nl
LinkedIn

Annemie Goijaarts - Kapteijns

Support Medewerker

+31 (0)73 547 49 47 annemie.goijaarts@hlb-wvdb.nl

José van Grinsven - den Otter AA

Partner - Accountancy & Advies

+31 (0)73 547 49 47 jose.grinsven@hlb-wvdb.nl
LinkedIn
Neem contact op met HLB Witlox Van den Boomen.

Stel je vraag.
Welke dan ook.

Zit je met een ondernemersvraag? Heb je een specifieke opdracht of wil je gewoon even sparren? Wij staan voor je klaar.