Alle 600+ professionals stellen zich graag aan je voor.

Eline Adam

Assistent Accountant Pre-audit

+31 (0)73 528 77 77 eline.adam@hlb-wvdb.nl
LinkedIn

Isabel van Asch

Assistent Accountant Audit

+31 (0)73 528 77 77 isabel.asch@hlb-wvdb.nl
LinkedIn

Han de Bijl

Assistent Accountancy & Advies

+31 (0)73 528 77 77 han.bijl@hlb-wvdb.nl
LinkedIn

Anne van den Boom AA

Manager Accountancy & Advies

+31 (0)73 528 77 77 anne.boom@hlb-wvdb.nl
LinkedIn

Niels Broers

Assistent Accountant Audit

+31 (0)73 528 77 77 niels.broers@hlb-wvdb.nl
LinkedIn

Liz van Bussel

Assistent Accountant Audit

+31 (0)73 528 77 77 liz.bussel@hlb-wvdb.nl
LinkedIn

Amanda Büthker AA

Opdrachtmanager Accountancy & Advies

+31 (0)73 528 77 77 amanda.buthker@hlb-wvdb.nl
LinkedIn

Jeroen Coret

Expert Aangiftepraktijk

+31 (0)73 528 77 77 jeroen.coret@hlb-wvdb.nl
LinkedIn

Niels Cuppers

Assistent Accountancy & Advies

+31 (0)73 528 77 77 niels.cuppers@hlb-wvdb.nl
LinkedIn

mr. Chantal Deckers RB

Manager Aangiftepraktijk

+31 (0)73 528 77 77 chantal.deckers@hlb-wvdb.nl
LinkedIn

drs. Ron van Deun RA

Partner - Audit

+31 (0)73 528 77 77 ron.deun@hlb-wvdb.nll
LinkedIn

mr. Ronald Dielissen

Partner - Belastingadvies

+31 (0)73 528 77 77 ronald.dielissen@hlb-wvdb.nl
LinkedIn
Neem contact op met HLB Witlox Van den Boomen.

Stel je vraag.
Welke dan ook.

Zit je met een ondernemersvraag? Heb je een specifieke opdracht of wil je gewoon even sparren? Wij staan voor je klaar.