Alle 600+ professionals stellen zich graag aan je voor.

Wim Aalders RB

Expert Belastingadvies

+31 (0)492 36 12 48 wim.aalders@hlb-wvdb.nl

Elke van Beek

Assistent Accountancy & Advies

+31 (0)492 36 12 48 elke.beek@hlb-wvdb.nl
LinkedIn

Monique van Berkel

Assistent Accountancy & Advies

+31 (0)492 36 12 48 monique.berkel@hlb-wvdb.nl
LinkedIn

Carla van den Berkmortel

Belastingadviseur

+31 (0)492 36 12 48 carla.berkmortel@hlb-wvdb.nl
LinkedIn

drs. Jean Bloemers RA

Partner - Accountancy & Advies

+31 (0)492 36 12 48 jean.bloemers@hlb-wvdb.nl
LinkedIn

Martijn Broeks

Assistent Accountancy & Advies

+31 (0)492 36 12 48 martijn.broeks@hlb-wvdb.nl

Kim van Dooren

Assistent Accountancy & Advies

+31 (0)492 36 12 48 kim.dooren@hlb-wvdb.nl
LinkedIn

Mirjam Driessen

Assistent Accountancy & Advies

+31 (0)492 36 12 48 mirjam.driessen@hlb-wvdb.nl

Tamara de Heijde

Belastingadviseur

+31 (0)492 36 12 48 tamara.heijde@hlb-wvdb.nl
LinkedIn

Inge Heijmans - Klumpers

Management Assistent

+31 (0)492 36 12 48 inge.klumpers@hlb-wvdb.nl
LinkedIn

Arjan Heuvelmans RA

Manager Accountancy & Advies

+31 (0)492 36 12 48 arjan.heuvelmans@hlb-wvdb.nl
LinkedIn

Dennis Hoefnagel MB RB

Partner - Belastingadvies

+31 (0)492 36 12 48 dennis.hoefnagel@hlb-wvdb.nl
LinkedIn
Neem contact op met HLB Witlox Van den Boomen.

Stel je vraag.
Welke dan ook.

Zit je met een ondernemersvraag? Heb je een specifieke opdracht of wil je gewoon even sparren? Wij staan voor je klaar.