Alle 600+ professionals stellen zich graag aan je voor.

Coen Bastiaansen AA

Manager Accountancy & Advies

+31 (0)162 32 20 00 coen.bastiaansen@hlb-wvdb.nl
LinkedIn

Carmin Brabers

Opdrachtmanager Accountancy & Advies

+31 (0)162 32 20 00 carmin.brabers@hlb-wvdb.nl
LinkedIn

Michel van den Broek AA

Partner - Accountancy & Advies

+31 (0)162 32 20 00 michel.broek@hlb-wvdb.nl
LinkedIn

Caroline van Gool - van der Velden AA

Manager Accountancy & Advies

+31 (0)162 32 20 00 caroline.gool@hlb-wvdb.nl
LinkedIn

drs. Chantal Goossens

Adviseur HRM

+31 (0)162 32 20 00 chantal.goossens@hlb-wvdb.nl
LinkedIn

Romy van Gorp

Financial Professional

+31 (0)162 32 20 00 romy.gorp@hlb-wvdb.nl

Ivo van der Heijden

HR Specialist

+31 (0)162 32 20 00 ivo.heijden@hlb-wvdb.nl

Julie Jongeneelen

Support Medewerker

+31 (0)162 32 20 00 julie.jongeneelen@hlb-wvdb.nl
LinkedIn

Danny de Kort

Assistent Accountancy & Advies

+31 (0)162 32 20 00 danny.kort@hlb-wvdb.nl
LinkedIn

Joyce van Korven AA RB

Opdrachtmanager Accountancy & Advies

+31 (0)162 32 20 00 joyce.korven@hlb-wvdb.nl
LinkedIn

Pascal Kosters RA

Partner - Audit

+31 (0)162 32 20 00 pascal.kosters@hlb-wvdb.nl
LinkedIn

Marit Marijnissen

Medewerker Financiele Administratie

+31 (0)162 32 20 00 marit.marijnissen@hlb-wvdb.nl
LinkedIn
Neem contact op met HLB Witlox Van den Boomen.

Stel je vraag.
Welke dan ook.

Zit je met een ondernemersvraag? Heb je een specifieke opdracht of wil je gewoon even sparren? Wij staan voor je klaar.