Alle 600+ professionals stellen zich graag aan je voor.

Mion van Bakel RPP

Adviseur HRM

+31 (0)416 33 05 05 mion.bakel@hlb-wvdb.nl
LinkedIn

Louisa Beijer

Salaris Professional

+31 (0)416 33 05 05 louisa.beijer@hlb-wvdb.nl
LinkedIn

Dorette Boelens - van den Boogaart

Salaris Professional

+31 (0)402 21 58 05 dorette.boelens@hlb-wvdb.nl
LinkedIn

Imke Bogers

Salaris Professional

+31 (0)416 33 05 05 imke.bogers@hlb-wvdb.nl
LinkedIn

Ton Bongers

Salaris Professional

+31 (0)402 21 58 05 ton.bongers@hlb-wvdb.nl
LinkedIn

Stacy Boontjes RSa

Salaris Professional

+31 (0)416 33 05 05 stacy.boontjes@hlb-wvdb.nl
LinkedIn

Wilfred van Boxtel RPP

Salaris Professional

+31 (0)402 21 58 05 wilfred.boxtel@hlb-wvdb.nl
LinkedIn

Katy van Diessen - Beerens

Salaris Professional

+31 (0)402 21 58 05 katy.diessen@hlb-wvdb.nl
LinkedIn

Fred van Dijk RPP

Salaris Professional

+31 (0)416 33 05 05 fred.dijk@hlb-wvdb.nl

Dideke Elseviers RSa

Salaris Professional

+31 (0)416 33 05 05 dideke.elseviers@hlb-wvdb.nl
LinkedIn

Wil Frijns RSa

Salaris Professional

+31 (0)438 80 04 00 wil.frijns@hlb-wvdb.nl

drs. Chantal Goossens

Adviseur HRM

+31 (0)162 32 20 00 chantal.goossens@hlb-wvdb.nl
LinkedIn
Neem contact op met HLB Witlox Van den Boomen.

Stel je vraag.
Welke dan ook.

Zit je met een ondernemersvraag? Heb je een specifieke opdracht of wil je gewoon even sparren? Wij staan voor je klaar.