Alle 600+ professionals stellen zich graag aan je voor.

Miriam Beerens RPP

Salaris Professional

+31 (0)416 33 05 05 miriam.beerens@hlb-wvdb.nl
LinkedIn

Patricia van Bokkem

HR Specialist

+31 (0)402 21 58 05 patricia.bokkem@hlb-wvdb.nl
LinkedIn

Nicky van Domburg Scipio - Verboeket

HR Adviseur

+31 (0)402 21 58 05 nicky.domburg@hlb-wvdb.nl
LinkedIn

Ivo van der Heijden

HR Specialist

+31 (0)162 32 20 00 ivo.heijden@hlb-wvdb.nl

Mariëlle Leenes - Brand

Manager HR

+31 (0)402 21 58 05 marielle.leenes@hlb-wvdb.nl
LinkedIn

Eveline van Mensvoort - de Vetter MSc

HR Adviseur

+31 (0)402 21 58 05 eveline.mensvoort@hlb-wvdb.nl
LinkedIn

Tess Rosdorff

Talent Acquisitie Specialist

+31 (0)402 21 58 05 tess.rosdorff@hlb-wvdb.nl
LinkedIn

Lisa Schuts

Talent Acquisitie Specialist

+31 (0)402 21 58 05 lisa.schuts@hlb-wvdb.nl
LinkedIn

Danique van Tuel

HR Specialist

+31 (0)402 21 58 05 danique.tuel@hlb-wvdb.nl
LinkedIn

Michelle van Wanrooij - van den Akker

Talent Acquisitie Specialist

+31 (0)402 21 58 05 michelle.wanrooij@hlb-wvdb.nl
LinkedIn
Neem contact op met HLB Witlox Van den Boomen.

Stel je vraag.
Welke dan ook.

Zit je met een ondernemersvraag? Heb je een specifieke opdracht of wil je gewoon even sparren? Wij staan voor je klaar.