Alle 600+ professionals stellen zich graag aan je voor.

Zoë Bertens - Memel

Support Medewerker

+31 (0)73 547 49 47 zoe.bertens@hlb-wvdb.nl

Charlotte Bos

Support Medewerker

+31 (0)402 21 58 05 charlotte.bos@hlb-wvdb.nl
LinkedIn

Nicole Cals

Management Assistent

+31 (0)438 80 04 00 nicole.cals@hlb-wvdb.nl

Annemie Goijaarts - Kapteijns

Support Medewerker

+31 (0)73 547 49 47 annemie.goijaarts@hlb-wvdb.nl

Anouk van Grinsven

Support Medewerker

+31 (0)402 21 58 05 anouk.grinsven@hlb-wvdb.nl
LinkedIn

Inge Heijmans - Klumpers

Management Assistent

+31 (0)492 36 12 48 inge.klumpers@hlb-wvdb.nl
LinkedIn

Brenda Hendriks

Medewerker Frontoffice

+31 (0)402 21 58 05 brenda.hendriks@hlb-wvdb.nl
LinkedIn

Julie Jongeneelen

Support Medewerker

+31 (0)162 32 20 00 julie.jongeneelen@hlb-wvdb.nl
LinkedIn

Constance de Jongh - Verschuren

Management Assistent

+31 (0)416 33 05 05 constance.jongh-verschuren@hlb-wvdb.nl
LinkedIn

Chantal Kuijpers - Dohmen

Support Medewerker

+31 (0)438 80 04 00 chantal.dohmen@hlb-wvdb.nl

Miriam van de Laar

Support Medewerker

+31 (0)73 528 77 77 miriam.laar@hlb-wvdb.nl
LinkedIn

Marielle van Leeuwen

Management Assistent

+31 (0)73 547 49 47 marielle.leeuwen@hlb-wvdb.nl
LinkedIn
Neem contact op met HLB Witlox Van den Boomen.

Stel je vraag.
Welke dan ook.

Zit je met een ondernemersvraag? Heb je een specifieke opdracht of wil je gewoon even sparren? Wij staan voor je klaar.