Alle 600+ professionals stellen zich graag aan je voor.

mr. Mariëlle Hoefnagels - Eekelaar RB

Expert Belastingadvies

+31 (0)416 33 05 05 marielle.hoefnagels@hlb-wvdb.nl
LinkedIn

mr. Martijn Kemperman

Belastingadviseur

+31 (0)73 547 49 47 martijn.kemperman@hlb-wvdb.nl
LinkedIn

mr. Marc Lichtenberg RB

Expert Belastingadvies

+31 (0)416 33 05 05 marc.lichtenberg@hlb-wvdb.nl
LinkedIn

mr. Ivo Middelink

Partner - Belastingadvies

+31 (0)402 21 58 05 ivo.middelink@hlb-wvdb.nl
LinkedIn

mr. Arjan Mulders RB

Manager Belastingadvies

+31 (0)73 547 49 47 arjan.mulders@hlb-wvdb.nl
LinkedIn

Julia Ninck Blok LLM

Belastingadviseur

+31 (0)402 21 58 05 julia.ninckblok@hlb-wvdb.nl
LinkedIn

Bram van der Putten MSc

Belastingadviseur

+31 (0)402 21 58 05 bram.putten@hlb-wvdb.nl
LinkedIn

drs. Jasper Rijnsburger

Partner - Belastingadvies

+31 (0)402 21 58 05 jasper.rijnsburger@hlb-wvdb.nl
LinkedIn

Bas Rombouts

Belastingadviseur

+31 (0)402 21 58 05 bas.rombouts@hlb-wvdb.nl
LinkedIn

Jeroen Rooijakkers MSc

Expert Belastingadvies

+31 (0)73 547 49 47 jeroen.rooijakkers@hlb-wvdb.nl
LinkedIn

mr. Corney Versteden RB

Partner - Belastingadvies

+31 (0)416 33 05 05 corney.versteden@hlb-wvdb.nl
LinkedIn

mr. Arne van de Wiel

Partner - Belastingadvies

+31 (0)402 21 58 05 arne.wiel@hlb-wvdb.nl
LinkedIn
Neem contact op met HLB Witlox Van den Boomen.

Stel je vraag.
Welke dan ook.

Zit je met een ondernemersvraag? Heb je een specifieke opdracht of wil je gewoon even sparren? Wij staan voor je klaar.