Alle 600+ professionals stellen zich graag aan je voor.

Jonathan Francisca

Expert Procesoptimalisatie

+31 (0)416 33 05 05 jonathan.francisca@hlb-wvdb.nl
LinkedIn

Bjorn Hamers

System Administrator

+31 (0)402 21 58 05 bjorn.hamers@hlb-wvdb.nl
LinkedIn

Bob van Haperen

Business Analist

+31 (0)416 33 05 05 bob.haperen@hlb-wvdb.nl
LinkedIn

Bas Kleian

System Administrator

+31 (0)402 21 58 05 bas.kleian@hlb-wvdb.nl
LinkedIn

Henri Meeuwsen

System Administrator

+31 (0)402 21 58 05 henri.meeuwsen@hlb-wvdb.nl
LinkedIn

Frank Michels

Expert Procesoptimalisatie

+31 (0)402 21 58 05 frank.michels@hlb-wvdb.nl
LinkedIn

Dirk Pijnenburg

System Administrator

+31 (0)402 21 58 05 dirk.pijnenburg@hlb-wvdb.nl
LinkedIn

Eddie Radix

Expert Procesoptimalisatie

+31 (0)416 33 05 05 eddie.radix@hlb-wvdb.nl
LinkedIn

Arthur Schins

Manager Business Innovation

+31 (0)416 33 05 05 arthur.schins@hlb-wvdb.nl
LinkedIn
Neem contact op met HLB Witlox Van den Boomen.

Stel je vraag.
Welke dan ook.

Zit je met een ondernemersvraag? Heb je een specifieke opdracht of wil je gewoon even sparren? Wij staan voor je klaar.