Alle 600+ professionals stellen zich graag aan je voor.

Pieter van Gorp

Debiteurenbeheerder

+31 (0)402 21 58 05 pieter.gorp@hlb-wvdb.nl
LinkedIn

Peter Hoefnagels RA

Manager Finance & Control

+31 (0)402 21 58 05 peter.hoefnagels@hlb-wvdb.nl
LinkedIn

Marloes Kieboom

Debiteurenbeheerder

+31 (0)402 21 58 05 marloes.kieboom@hlb-wvdb.nl

Wendy Lambrechts

Debiteurenbeheerder

+31 (0)402 21 58 05 wendy.lambrechts@hlb-wvdb.nl
LinkedIn

Ingrid Laros - Laurijsen

Medewerker Financiele Administratie

+31 (0)416 33 05 05 ingrid.laros@hlb-wvdb.nl

Marit Marijnissen

Medewerker Financiele Administratie

+31 (0)162 32 20 00 marit.marijnissen@hlb-wvdb.nl
LinkedIn

Annette Mehagnoul

Medewerker Financiele Administratie

+31 (0)402 21 58 05 annette.mehagnoul@hlb-wvdb.nl
LinkedIn

Maud van Melis

Financial Controller

+31 (0)402 21 58 05 maud.melis@hlb-wvdb.nl
LinkedIn

Sabine van Nistelrooij BSc

Project Controller

+31 (0)402 21 58 05 sabine.nistelrooij@hlb-wvdb.nl
LinkedIn

Wim van Och

Teamleider Administratie

+31 (0)402 21 58 05 wim.och@hlb-wvdb.nl
Neem contact op met HLB Witlox Van den Boomen.

Stel je vraag.
Welke dan ook.

Zit je met een ondernemersvraag? Heb je een specifieke opdracht of wil je gewoon even sparren? Wij staan voor je klaar.