Alle 600+ professionals stellen zich graag aan je voor.

Pieretta Beeke

Belastingadviseur

+31 (0)402 21 58 05 pieretta.beeke@hlb-wvdb.nl
LinkedIn

mr. Maartje Grevers

Belastingadviseur

+31 (0)402 21 58 05 maartje.grevers@hlb-wvdb.nl
LinkedIn

Florien Huijgens MSc

Belastingadviseur

+31 (0)73 528 77 77 florien.huijgens@hlb-wvdb.nl
LinkedIn

mr. Arjen Keijbets

Expert Belastingadvies

+31 (0)402 21 58 05 arjen.keijbets@hlb-wvdb.nl
LinkedIn

mr. Mathieu Neve

Expert Belastingadvies

+31 (0)73 528 77 77 mathieu.neve@hlb-wvdb.nl
LinkedIn

mr. Pieter Spooren CFP REP RB

Expert Belastingadvies

+31 (0)73 547 49 47 pieter.spooren@hlb-wvdb.nl
LinkedIn
Neem contact op met HLB Witlox Van den Boomen.

Stel je vraag.
Welke dan ook.

Zit je met een ondernemersvraag? Heb je een specifieke opdracht of wil je gewoon even sparren? Wij staan voor je klaar.