Alle 600+ professionals stellen zich graag aan je voor.

Ryan Collier

Adviseur Corporate Finance

+31 (0)416 33 05 05 ryan.collier@hlb-wvdb.nl
LinkedIn

drs. Robert Feelders

Financieringsspecialist

+31 (0)402 21 58 05 robert.feelders@hlb-wvdb.nl
LinkedIn

Madelon Gorisse

Adviseur Corporate Finance

+31 (0)416 33 05 05 madelon.gorisse@hlb-wvdb.nl
LinkedIn

Maarten Heesters MSc

Adviseur Corporate Finance

+31 (0)402 21 58 05 maarten.heesters@hlb-wvdb.nl
LinkedIn

Marcel van der Looij

Financieringsspecialist

+31 (0)416 33 05 05 marcel.looij@hlb-wvdb.nl
LinkedIn

Annemarie Malschaert - van Doorn MSc

Adviseur Corporate Finance

+31 (0)402 21 58 05 annemarie.malschaert@hlb-wvdb.nl
LinkedIn

drs. Claudia van Nijnatten

Adviseur Corporate Finance

+31 (0)402 21 58 05 claudia.nijnatten@hlb-wvdb.nl
LinkedIn

Michel Pols

Expert Corporate Finance

+31 (0)402 21 58 05 michel.pols@hlb-wvdb.nl
LinkedIn

Nicole Steins MA

Partner - Corporate Finance

+31 (0)402 21 58 05 nicole.steins@hlb-wvdb.nl
LinkedIn

drs. Bart de Volder RV MBV MiF

Partner - Corporate Finance

+31 (0)416 33 05 05 bart.volder@hlb-wvdb.nl
LinkedIn

Silvano Cergnul

Expert Corporate Finance

+31 (0)438 80 04 00 silvano.cergnul@hlb-wvdb.nl
LinkedIn
Neem contact op met HLB Witlox Van den Boomen.

Stel je vraag.
Welke dan ook.

Zit je met een ondernemersvraag? Heb je een specifieke opdracht of wil je gewoon even sparren? Wij staan voor je klaar.