Alle 600+ professionals stellen zich graag aan je voor.

Wim Aalders RB

Expert Belastingadvies

+31 (0)492 36 12 48 wim.aalders@hlb-wvdb.nl

drs. Freek van Agt

Partner - Belastingadvies

+31 (0)402 21 58 05 freek.agt@hlb-wvdb.nl
LinkedIn

Carla van den Berkmortel

Belastingadviseur

+31 (0)492 36 12 48 carla.berkmortel@hlb-wvdb.nl
LinkedIn

drs. Paul de Bie

Partner - Belastingadvies

+31 (0)402 21 58 05 paul.bie@hlb-wvdb.nl
LinkedIn

Rémon Bloemen

Belastingadviseur

+31 (0)438 80 04 00 remon.bloemen@hlb-wvdb.nl
LinkedIn

Denise van Didden - Peerboom LLM

Belastingadviseur

+31 (0)402 21 58 05 denise.peerboom@hlb-wvdb.nl

mr. Ronald Dielissen

Partner - Belastingadvies

+31 (0)73 528 77 77 ronald.dielissen@hlb-wvdb.nl
LinkedIn

Ellen van Gastel MSc

Manager Belastingadvies

+31 (0)402 21 58 05 ellen.gastel@hlb-wvdb.nl
LinkedIn

Nick Goossens

Belastingadviseur

+31 (0)416 33 05 05 nick.goossens@hlb-wvdb.nl
LinkedIn

mr. Charlotte Gulinck - Appels

Manager Belastingadvies

+31 (0)402 21 58 05 charlotte.gulinck@hlb-wvdb.nl
LinkedIn

mr. Angelique van Gurp

Expert Belastingadvies

+31 (0)73 528 77 77 angelique.gurp@hlb-wvdb.nl
LinkedIn

Tamara de Heijde

Belastingadviseur

+31 (0)492 36 12 48 tamara.heijde@hlb-wvdb.nl
LinkedIn
Neem contact op met HLB Witlox Van den Boomen.

Stel je vraag.
Welke dan ook.

Zit je met een ondernemersvraag? Heb je een specifieke opdracht of wil je gewoon even sparren? Wij staan voor je klaar.