Alle 600+ professionals stellen zich graag aan je voor.

Antoinette Akkermans - Bastiaansen AA

Manager Accountancy & Advies

+31 (0)416 33 05 05 antoinette.akkermans@hlb-wvdb.nl
LinkedIn

Coen Bastiaansen AA

Manager Accountancy & Advies

+31 (0)162 32 20 00 coen.bastiaansen@hlb-wvdb.nl
LinkedIn

drs. Rob Becx AA RV

Partner - Accountancy & Advies

+31 (0)416 33 05 05 rob.becx@hlb-wvdb.nl
LinkedIn

Elke van Beek

Assistent Accountancy & Advies

+31 (0)492 36 12 48 elke.beek@hlb-wvdb.nl
LinkedIn

drs. Tom van Beek RA

Partner - Accountancy & Advies

+31 (0)402 21 58 05 tom.beek@hlb-wvdb.nl
LinkedIn

Monique van Berkel

Assistent Accountancy & Advies

+31 (0)492 36 12 48 monique.berkel@hlb-wvdb.nl
LinkedIn

Raymond de Bie AA

Partner - Accountancy & Advies

+31 (0)402 21 58 05 raymond.bie@hlb-wvdb.nl
LinkedIn

Han de Bijl

Assistent Accountancy & Advies

+31 (0)73 528 77 77 han.bijl@hlb-wvdb.nl
LinkedIn

drs. Jean Bloemers RA

Partner - Accountancy & Advies

+31 (0)492 36 12 48 jean.bloemers@hlb-wvdb.nl
LinkedIn

Lars Boelens

Assistent Accountancy & Advies

+31 (0)73 547 49 47 lars.boelens@hlb-wvdb.nl
LinkedIn

Rudi den Boer

Opdrachtmanager Accountancy & Advies

+31 (0)402 21 58 05 rudi.boer@hlb-wvdb.nl

Jeroen Bongers

Assistent Accountancy & Advies

+31 (0)73 547 49 47 jeroen.bongers@hlb-wvdb.nl
LinkedIn
Neem contact op met HLB Witlox Van den Boomen.

Stel je vraag.
Welke dan ook.

Zit je met een ondernemersvraag? Heb je een specifieke opdracht of wil je gewoon even sparren? Wij staan voor je klaar.