Alle 600+ professionals stellen zich graag aan je voor.

Bart van Brussel

Aangiftemedewerker

+31 (0)402 21 58 05 bart.brussel@hlb-wvdb.nl
LinkedIn

Jeroen Coret

Expert Aangiftepraktijk

+31 (0)73 528 77 77 jeroen.coret@hlb-wvdb.nl
LinkedIn

mr. Jeroen Crombach RB

Aangiftemedewerker

+31 (0)416 33 05 05 jeroen.crombach@hlb-wvdb.nl
LinkedIn

Mark Daris

Aangiftemedewerker

+31 (0)73 547 49 47 mark.daris@hlb-wvdb.nl
LinkedIn

mr. Chantal Deckers RB

Manager Aangiftepraktijk

+31 (0)73 528 77 77 chantal.deckers@hlb-wvdb.nl
LinkedIn

Judith van de Goor

Administratief Medewerker

+31 (0)402 21 58 05 judith.goor@hlb-wvdb.nl
LinkedIn

Sander van Heeswijk RA

Hoofd Aangiftepraktijk

+31 (0)402 21 58 05 sander.heeswijk@hlb-wvdb.nl
LinkedIn

Hessel Huijers

Aangiftemedewerker

+31 (0)402 21 58 05 hessel.huijers@hlb-wvdb.nl
LinkedIn

Suzan Ketelaars - Vorstenbosch BSc

Aangiftemedewerker

+31 (0)73 528 77 77 suzan.ketelaars@hlb-wvdb.nl
LinkedIn

Debbie van Laarhoven - van Nunen

Aangiftemedewerker

+31 (0)73 528 77 77 debbie.laarhoven@hlb-wvdb.nl

Arnoud van Loon RB

Expert Aangiftemedewerker

+31 (0)73 528 77 77 arnoud.loon@hlb-wvdb.nl
LinkedIn

Monique van Middelaar RB

Expert Aangiftepraktijk

+31 (0)402 21 58 05 monique.middelaar@hlb-wvdb.nl
LinkedIn
Neem contact op met HLB Witlox Van den Boomen.

Stel je vraag.
Welke dan ook.

Zit je met een ondernemersvraag? Heb je een specifieke opdracht of wil je gewoon even sparren? Wij staan voor je klaar.