Alle 600+ professionals stellen zich graag aan je voor.

drs. Freek van Agt

Partner - Belastingadvies

+31 (0)402 21 58 05 freek.agt@hlb-wvdb.nl
LinkedIn

drs. Rob Becx AA RV

Partner - Accountancy & Advies

+31 (0)416 33 05 05 rob.becx@hlb-wvdb.nl
LinkedIn

drs. Tom van Beek RA

Partner - Accountancy & Advies

+31 (0)402 21 58 05 tom.beek@hlb-wvdb.nl
LinkedIn

drs. Paul de Bie

Partner - Belastingadvies

+31 (0)402 21 58 05 paul.bie@hlb-wvdb.nl
LinkedIn

Raymond de Bie AA

Partner - Accountancy & Advies

+31 (0)402 21 58 05 raymond.bie@hlb-wvdb.nl
LinkedIn

drs. Jean Bloemers RA

Partner - Accountancy & Advies

+31 (0)492 36 12 48 jean.bloemers@hlb-wvdb.nl
LinkedIn

Sander Boons MSc RA

Partner - Accountancy & Advies

+31 (0)402 21 58 05 sander.boons@hlb-wvdb.nl
LinkedIn

Michel van den Broek AA

Partner - Accountancy & Advies

+31 (0)162 32 20 00 michel.broek@hlb-wvdb.nl
LinkedIn

Sjack Das AA

Partner - Accountancy & Advies

+31 (0)73 547 49 47 sjack.das@hlb-wvdb.nl
LinkedIn

drs. Ron van Deun RA

Partner - Audit

+31 (0)73 528 77 77 ron.deun@hlb-wvdb.nll
LinkedIn

mr. Ronald Dielissen

Partner - Belastingadvies

+31 (0)73 528 77 77 ronald.dielissen@hlb-wvdb.nl
LinkedIn

José van Grinsven - den Otter AA

Partner - Accountancy & Advies

+31 (0)73 547 49 47 jose.grinsven@hlb-wvdb.nl
LinkedIn
Neem contact op met HLB Witlox Van den Boomen.

Stel je vraag.
Welke dan ook.

Zit je met een ondernemersvraag? Heb je een specifieke opdracht of wil je gewoon even sparren? Wij staan voor je klaar.