Alle 600+ professionals stellen zich graag aan je voor.

Opdrachtmanager Accountancy

Rudi den Boer

Opdrachtmanager Accountancy & Advies

+31 (0)402 21 58 05 rudi.boer@hlb-wvdb.nl

Carmin Brabers

Opdrachtmanager Accountancy & Advies

+31 (0)162 32 20 00 carmin.brabers@hlb-wvdb.nl
LinkedIn

Amanda Büthker AA

Opdrachtmanager Accountancy & Advies

+31 (0)73 528 77 77 amanda.buthker@hlb-wvdb.nl
LinkedIn

Thom Doomen

Opdrachtmanager Accountancy & Advies

+31 (0)402 21 58 05 thom.doomen@hlb-wvdb.nl
LinkedIn

Jurgen Dreessen

Opdrachtmanager Accountancy & Advies

+31 (0)438 80 04 00 jurgen.dreessen@hlb-wvdb.nl
LinkedIn

Guy Driessen MSc

Opdrachtmanager Accountancy & Advies

+31 (0)438 80 04 00 guy.driessen@hlb-wvdb.nl
LinkedIn

Pieter van den Eertwegh

Opdrachtmanager Accountancy & Advies

+31 (0)402 21 58 05 pieter.eertwegh@hlb-wvdb.nl
LinkedIn

Geert Geboers

Opdrachtmanager Accountancy & Advies

+31 (0)402 21 58 05 geert.geboers@hlb-wvdb.nl
LinkedIn

Diane van Gorp AA

Opdrachtmanager Accountancy & Advies

+31 (0)402 21 58 05 diane.gorp@hlb-wvdb.nl
LinkedIn

Randy Heefer

Opdrachtmanager Accountancy & Advies

+31 (0)416 33 05 05 randy.heefer@hlb-wvdb.nl
LinkedIn

Silke Hoevers - van den Reek

Opdrachtmanager Accountancy & Advies

+31 (0)402 21 58 05 silke.reek@hlb-wvdb.nl
LinkedIn

Mark Kemps BEc

Opdrachtmanager Accountancy & Advies

+31 (0)73 528 77 77 mark.kemps@hlb-wvdb.nl
LinkedIn
Neem contact op met HLB Witlox Van den Boomen.

Stel je vraag.
Welke dan ook.

Zit je met een ondernemersvraag? Heb je een specifieke opdracht of wil je gewoon even sparren? Wij staan voor je klaar.