Alle 600+ professionals stellen zich graag aan je voor.

Opdrachtleider audit

Ruud Brummans MSc

Opdrachtleider Audit

+31 (0)402 21 58 05 ruud.brummans@hlb-wvdb.nl
LinkedIn

Mathijs Costongs RA

Opdrachtleider Audit

+31 (0)438 80 04 00 mathijs.costongs@hlb-wvdb.nl
LinkedIn

Femke van Eekert

Opdrachtleider Audit

+31 (0)402 21 58 05 femke.eekert@hlb-wvdb.nl
LinkedIn

Evi van Eijndhoven MSc

Opdrachtleider Audit

+31 (0)402 21 58 05 evi.eijndhoven@hlb-wvdb.nl
LinkedIn

Cindy Fredrix MSc

Opdrachtleider Audit

+31 (0)73 547 49 47 cindy.fredrix@hlb-wvdb.nl
LinkedIn

Wendy van Gorp RA

Opdrachtleider Audit

+31 (0)73 528 77 77 wendy.gorp@hlb-wvdb.nl
LinkedIn

Roy Jaspar RA

Opdrachtleider Audit

+31 (0)73 528 77 77 roy.jaspar@hlb-wvdb.nl
LinkedIn

Arjan de Jongh BC

Opdrachtleider Audit

+31 (0)416 33 05 05 arjan.jongh@hlb-wvdb.nl
LinkedIn

Elianne Kerkhof MSc

Opdrachtleider Audit

+31 (0)402 21 58 05 elianne.kerkhof@hlb-wvdb.nl
LinkedIn

Tom van Limpt MSc

Opdrachtleider Audit

+31 (0)402 21 58 05 tom.limpt@hlb-wvdb.nl
LinkedIn

Milou van Meijl MSc

Opdrachtleider Audit

+31 (0)73 547 49 47 milou.meijl@hlb-wvdb.nl
LinkedIn

Tom Rieff

Opdrachtleider Audit

+31 (0)73 528 77 77 tom.rieff@hlb-wvdb.nl
LinkedIn
Neem contact op met HLB Witlox Van den Boomen.

Stel je vraag.
Welke dan ook.

Zit je met een ondernemersvraag? Heb je een specifieke opdracht of wil je gewoon even sparren? Wij staan voor je klaar.