Alle 600+ professionals stellen zich graag aan je voor.

Cyriel Dautzenberg AA

Manager Audit

+31 (0)438 80 04 00 cyriel.dautzenberg@hlb-wvdb.nl
LinkedIn

Marion Denis MSc RA

Manager Audit

+31 (0)402 21 58 05 marion.denis@hlb-wvdb.nl
LinkedIn

Laurens Heijnen MSc RA

Manager Audit

+31 (0)402 21 58 05 laurens.heijnen@hlb-wvdb.nl
LinkedIn

Patrick Nagtegaal MSc EMA RA

Manager Audit

+31 (0)73 528 77 77 patrick.nagtegaal@hlb-wvdb.nl
LinkedIn

Ika van der Pasch MSc RA

Manager Audit

+31 (0)402 21 58 05 ika.pasch@hlb-wvdb.nl
LinkedIn

Harm van de Ven RA

Manager Audit

+31 (0)402 21 58 05 harm.ven@hlb-wvdb.nl
LinkedIn

Steef Verhoeven MSc RA

Manager Audit

+31 (0)402 21 58 05 steef.verhoeven@hlb-wvdb.nl
LinkedIn

Roy Vos MSc RA

Manager Audit

+31 (0)416 33 05 05 roy.vos@hlb-wvdb.nl
LinkedIn

Cas van der Walle MSc RA

Manager Audit

+31 (0)73 528 77 77 cas.walle@hlb-wvdb.nl
LinkedIn

Roger Christiaans MSc RA

Manager Audit

+31 (0)73 528 77 77 roger.christiaans@hlb-wvdb.nl
LinkedIn
Neem contact op met HLB Witlox Van den Boomen.

Stel je vraag.
Welke dan ook.

Zit je met een ondernemersvraag? Heb je een specifieke opdracht of wil je gewoon even sparren? Wij staan voor je klaar.