Alle 600+ professionals stellen zich graag aan je voor.

Manager accountancy en advies

Antoinette Akkermans - Bastiaansen AA

Manager Accountancy & Advies

+31 (0)416 33 05 05 antoinette.akkermans@hlb-wvdb.nl
LinkedIn

Coen Bastiaansen AA

Manager Accountancy & Advies

+31 (0)162 32 20 00 coen.bastiaansen@hlb-wvdb.nl
LinkedIn

Anne van den Boom AA

Manager Accountancy & Advies

+31 (0)73 528 77 77 anne.boom@hlb-wvdb.nl
LinkedIn

Jeffrey van den Boom AA

Manager Accountancy & Advies

+31 (0)438 80 04 00 jeffrey.boom@hlb-wvdb.nl
LinkedIn

Ricardo Goldbach AA

Manager Accountancy & Advies

+31 (0)402 21 58 05 ricardo.goldbach@hlb-wvdb.nl
LinkedIn

Caroline van Gool - van der Velden AA

Manager Accountancy & Advies

+31 (0)162 32 20 00 caroline.gool@hlb-wvdb.nl
LinkedIn

Arjan Heuvelmans RA

Manager Accountancy & Advies

+31 (0)492 36 12 48 arjan.heuvelmans@hlb-wvdb.nl
LinkedIn

Arjan Klop AA

Manager Accountancy & Advies

+31 (0)73 528 77 77 arjan.klop@hlb-wvdb.nl
LinkedIn

Dave Mittertreiner AA

Manager Accountancy & Advies

+31 (0)402 21 58 05 dave.mittertreiner@hlb-wvdb.nl
LinkedIn

Harold Rooijackers AA

Manager Accountancy & Advies

+31 (0)402 21 58 05 harold.rooijackers@hlb-wvdb.nl
LinkedIn

Aloys Schepens AA

Manager Accountancy & Advies

+31 (0)402 21 58 05 aloys.schepens@hlb-wvdb.nl
LinkedIn

Jeroen Swinkels AA

Manager Accountancy & Advies

+31 (0)162 32 20 00 jeroen.swinkels@hlb-wvdb.nl
LinkedIn
Neem contact op met HLB Witlox Van den Boomen.

Stel je vraag.
Welke dan ook.

Zit je met een ondernemersvraag? Heb je een specifieke opdracht of wil je gewoon even sparren? Wij staan voor je klaar.