Alle 600+ professionals stellen zich graag aan je voor.

Management assistent

Nicole Cals

Management Assistent

+31 (0)438 80 04 00 nicole.cals@hlb-wvdb.nl

Inge Heijmans - Klumpers

Management Assistent

+31 (0)492 36 12 48 inge.klumpers@hlb-wvdb.nl
LinkedIn

Constance de Jongh - Verschuren

Management Assistent

+31 (0)416 33 05 05 constance.jongh-verschuren@hlb-wvdb.nl
LinkedIn

Marielle van Leeuwen

Management Assistent

+31 (0)73 547 49 47 marielle.leeuwen@hlb-wvdb.nl
LinkedIn

Anja van den Meerendonk - Verbruggen

Management Assistent

+31 (0)416 33 05 05 anja.meerendonk@hlb-wvdb.nl
LinkedIn

Marieke van Rooij

Management Assistent

+31 (0)416 33 05 05 marieke.rooij@hlb-wvdb.nl
LinkedIn

Irene Sperber

Management Assistent

+31 (0)162 32 20 00 irene.sperber@hlb-wvdb.nl
LinkedIn

Jenny Strik

Management Assistent

+31 (0)73 528 77 77 jenny.strik@hlb-wvdb.nl
LinkedIn

Gerdien Timmermans - Van Lagen

Management Assistent

+31 (0)416 33 05 05 gerdien.timmermans@hlb-wvdb.nl
LinkedIn

Marieke Nellen - Adriaens

Management Assistente Compliance

+31 881 948 035 marieke.nellen@hlb-wvdb.nl
Neem contact op met HLB Witlox Van den Boomen.

Stel je vraag.
Welke dan ook.

Zit je met een ondernemersvraag? Heb je een specifieke opdracht of wil je gewoon even sparren? Wij staan voor je klaar.