Alle 600+ professionals stellen zich graag aan je voor.

Financial professional

Bertine Fritsen - Berkers

Financial Professional

+31 (0)402 21 58 05 bertine.fritsen@hlb-wvdb.nl

Romy van Gorp

Financial Professional

+31 (0)162 32 20 00 romy.gorp@hlb-wvdb.nl

Karin Haesen

Financial Professional

+31 (0)438 80 04 00 karin.haesen@hlb-wvdb.nl

Geert Heesters

Financial Professional

+31 (0)402 21 58 05 geert.heesters@hlb-wvdb.nl
LinkedIn

Anoeska Kastelijn

Financial Professional

+31 (0)416 33 05 05 anoeska.kastelijn@hlb-wvdb.nl
LinkedIn

Suzanne Keij

Financial Professional

+31 (0)402 21 58 05 suzanne.keij@hlb-wvdb.nl
LinkedIn

Leonie Kuijpers

Financial Professional

+31 (0)402 21 58 05 leonie.kuijpers@hlb-wvdb.nl
LinkedIn

Helmut van der Lee

Financial Professional

+31 (0)73 547 49 47 helmut.lee@hlb-wvdb.nl
LinkedIn

Jeanne van Lubeek AA

Financial Expert

+31 (0)73 528 77 77 jeanne.lubeek@hlb-wvdb.nl
LinkedIn

Marc Passon

Financial Professional

+31 (0)73 528 77 77 marc.passon@hlb-wvdb.nl
LinkedIn

Anita Roomer - Cizevska

Financial Professional

+31 (0)416 33 05 05 anita.roomer@hlb-wvdb.nl
LinkedIn

Marco van Schijndel

Financial Professional

+31 (0)492 36 12 48 marco.schijndel@hlb-wvdb.nl
LinkedIn
Neem contact op met HLB Witlox Van den Boomen.

Stel je vraag.
Welke dan ook.

Zit je met een ondernemersvraag? Heb je een specifieke opdracht of wil je gewoon even sparren? Wij staan voor je klaar.