Alle 600+ professionals stellen zich graag aan je voor.

Pieretta Beeke

Belastingadviseur

+31 (0)402 21 58 05 pieretta.beeke@hlb-wvdb.nl
LinkedIn

Carla van den Berkmortel

Belastingadviseur

+31 (0)492 36 12 48 carla.berkmortel@hlb-wvdb.nl
LinkedIn

Rémon Bloemen

Belastingadviseur

+31 (0)438 80 04 00 remon.bloemen@hlb-wvdb.nl
LinkedIn

Denise van Didden - Peerboom LLM

Belastingadviseur

+31 (0)402 21 58 05 denise.peerboom@hlb-wvdb.nl

Anton van Dijk

Belastingadviseur

+31 (0)402 21 58 05 anton.dijk@hlb-wvdb.nl
LinkedIn

Nick Goossens

Belastingadviseur

+31 (0)416 33 05 05 nick.goossens@hlb-wvdb.nl
LinkedIn

mr. Maartje Grevers

Belastingadviseur

+31 (0)402 21 58 05 maartje.grevers@hlb-wvdb.nl
LinkedIn

Tamara de Heijde

Belastingadviseur

+31 (0)492 36 12 48 tamara.heijde@hlb-wvdb.nl
LinkedIn

Ruud Hooijmaaijers LLM

Belastingadviseur

+31 (0)416 33 05 05 ruud.hooijmaaijers@hlb-wvdb.nl
LinkedIn

Florien Huijgens MSc

Belastingadviseur

+31 (0)73 528 77 77 florien.huijgens@hlb-wvdb.nl
LinkedIn

mr. Martijn Kemperman

Belastingadviseur

+31 (0)73 547 49 47 martijn.kemperman@hlb-wvdb.nl
LinkedIn

mr. Denise Kweens RB

Belastingadviseur

+31 (0)492 36 12 48 denise.kweens@hlb-wvdb.nl
LinkedIn
Neem contact op met HLB Witlox Van den Boomen.

Stel je vraag.
Welke dan ook.

Zit je met een ondernemersvraag? Heb je een specifieke opdracht of wil je gewoon even sparren? Wij staan voor je klaar.