Alle 600+ professionals stellen zich graag aan je voor.

Assistent Accountancy en advies

Elke van Beek

Assistent Accountancy & Advies

+31 (0)492 36 12 48 elke.beek@hlb-wvdb.nl
LinkedIn

Monique van Berkel

Assistent Accountancy & Advies

+31 (0)492 36 12 48 monique.berkel@hlb-wvdb.nl
LinkedIn

Han de Bijl

Assistent Accountancy & Advies

+31 (0)73 528 77 77 han.bijl@hlb-wvdb.nl
LinkedIn

Lars Boelens

Assistent Accountancy & Advies

+31 (0)73 547 49 47 lars.boelens@hlb-wvdb.nl
LinkedIn

Jeroen Bongers

Assistent Accountancy & Advies

+31 (0)73 547 49 47 jeroen.bongers@hlb-wvdb.nl
LinkedIn

Martijn Broeks

Assistent Accountancy & Advies

+31 (0)492 36 12 48 martijn.broeks@hlb-wvdb.nl

Amber van Brug

Assistent Accountancy & Advies

+31 (0)73 547 49 47 amber.brug@hlb-wvdb.nl
LinkedIn

Chantal van Brunschot MSc

Assistent Accountancy & Advies

+31 (0)73 547 49 47 chantal.brunschot@hlb-wvdb.nl
LinkedIn

Ricky Buntinx

Assistent Accountancy & Advies

+31 (0)438 80 04 00 ricky.buntinx@hlb-wvdb.nl
LinkedIn

Niels Cuppers

Assistent Accountancy & Advies

+31 (0)73 528 77 77 niels.cuppers@hlb-wvdb.nl
LinkedIn

Sharida Damen - van de Leur BC

Assistent Accountancy & Advies

+31 (0)416 33 05 05 sharida.damen@hlb-wvdb.nl

Yvette Dirne

Assistent Accountancy & Advies

+31 (0)402 21 58 05 yvette.dirne@hlb-wvdb.nl
LinkedIn
Neem contact op met HLB Witlox Van den Boomen.

Stel je vraag.
Welke dan ook.

Zit je met een ondernemersvraag? Heb je een specifieke opdracht of wil je gewoon even sparren? Wij staan voor je klaar.