Alle 600+ professionals stellen zich graag aan je voor.

Bart van Brussel

Aangiftemedewerker

+31 (0)402 21 58 05 bart.brussel@hlb-wvdb.nl
LinkedIn

mr. Jeroen Crombach RB

Aangiftemedewerker

+31 (0)416 33 05 05 jeroen.crombach@hlb-wvdb.nl
LinkedIn

Mark Daris

Aangiftemedewerker

+31 (0)73 547 49 47 mark.daris@hlb-wvdb.nl
LinkedIn

Hessel Huijers

Aangiftemedewerker

+31 (0)402 21 58 05 hessel.huijers@hlb-wvdb.nl
LinkedIn

Suzan Ketelaars - Vorstenbosch BSc

Aangiftemedewerker

+31 (0)73 528 77 77 suzan.ketelaars@hlb-wvdb.nl
LinkedIn

Debbie van Laarhoven - van Nunen

Aangiftemedewerker

+31 (0)73 528 77 77 debbie.laarhoven@hlb-wvdb.nl

Caitlin Meijs

Aangiftemedewerker

+31 (0)438 80 04 00 caitlin.meijs@hlb-wvdb.nl
LinkedIn

Stefanie Claassen

Aangiftemedewerker

+31 (0)402 21 58 05 stefanie.claassen@hlb-wvdb.nl

mr. Martine Vanneer - Buskens

Aangiftemedewerker

+31 (0)402 21 58 05 martine.vanneer@hlb-wvdb.nl
LinkedIn

Claudia Vugs - Geerts

Aangiftemedewerker

+31 (0)162 32 20 00 claudia.vugs@hlb-wvdb.nl

Julia Wabnitz

Aangiftemedewerker

+31 (0)492 36 12 48 julia.wabnitz@hlb-wvdb.nl
LinkedIn

Joren van den Berg

Aangiftemedewerker

+31 (0)162 32 20 00 joren.berg@hlb-wvdb.nl
Neem contact op met HLB Witlox Van den Boomen.

Stel je vraag.
Welke dan ook.

Zit je met een ondernemersvraag? Heb je een specifieke opdracht of wil je gewoon even sparren? Wij staan voor je klaar.