Alle 600+ professionals stellen zich graag aan je voor.

Wim Aalders RB

Expert Belastingadvies

+31 (0)492 36 12 48
wim.aalders@hlb-wvdb.nl

mr. Pedro van den Abbeele

Expert Belastingadvies

+31 (0)40 21 58 05
pedro.abbeele@hlb-wvdb.nl

Eline Adam

Assistent Accountant Pre-audit

+31 (0)73 528 77 77
eline.adam@hlb-wvdb.nl
LinkedIn

Sarah Adjei

Assistent Accountant Audit

+31 (0)416 33 05 05
sarah.adjei@hlb-wvdb.nl
LinkedIn

drs. Freek van Agt

Partner - Belastingadvies

+31 (0)402 21 58 05
freek.agt@hlb-wvdb.nl
LinkedIn

Antoinette Akkermans - Bastiaansen AA

Manager Accountancy & Advies

+31 (0)416 33 05 05
antoinette.akkermans@hlb-wvdb.nl
LinkedIn

Ceylan Arduin

Data analist

+31 (0)402 21 58 05
ceylan.arduin@hlb-wvdb.nl
LinkedIn

Isabel van Asch

Assistent Accountant Audit

+31 (0)73 528 77 77
isabel.asch@hlb-wvdb.nl
LinkedIn

Yolande van den Assem - van Delft

Medewerker Financiële Administratie

+31 (0)162 32 20 00
yolande.delft@hlb-wvdb.nl
LinkedIn

Christiaan Baars

Assistent Accountant Audit

+31 (0)73 528 77 77
christiaan.baars@hlb-wvdb.nl
LinkedIn

Mion van Bakel RPP

Adviseur HRM

+31 (0)416 33 05 05
mion.bakel@hlb-wvdb.nl
LinkedIn

Coen Bastiaansen AA

Manager Accountancy & Advies

+31 (0)162 32 20 00
coen.bastiaansen@hlb-wvdb.nl
LinkedIn
Neem contact op met HLB Witlox Van den Boomen.

Stel je vraag.
Welke dan ook.

Zit je met een ondernemersvraag? Heb je een specifieke opdracht of wil je gewoon even sparren? Wij staan voor je klaar.